Zespół Wielkopolski Komorniki okazał się najlepszy w rywalizacji rocznika 2013 i młodszych, który to turniej zainaugurował kolejną już 12 edycje piłkarskich turniejów dla dzieci i młodzieży Luboń Cup. Podopieczni trenera Ryszarda Łukasika w grając w finałowej fazie turnieju w grupie Ligi Mistrzów zwyciężyli we wszystkich meczach i zasłużenie zdobyli puchar dla zwycięskiego zespołu.

Do końca toczyła się rywalizacja o drugą lokatę, która padła łupem Polonii Środa. Zespół trenera Dominika Rogowskiego zwyciężył w decydującym meczu Akademię Piłkarską Dąbcze 2:1. Debiutujący na Luboń Cup zespół z Dąbcza /trener Krzysztof Kmiećkowiak/ zaprezentował się z bardzo dobrej strony pokonując w pierwszej fazie turnieju jego triumfatora Wielkopolskę Komorniki.

Czwartą lokatę zajął Hattrick Lubsko. Zawodnicy trenerki Katarzyny Nowickiej mieli do Lubonia najdalej, a oprócz drużynę stanowili /z jednym wyjątkiem / zawodnicy z rocznika 2014.

Zwycięzcą Ligi Europy zostali piłkarze Avii Kamionki /trener Jacek Wróblewski/.

• bramkarz: Paweł Wiśniewski /Avia Kamionki/
  • zawodnicy z pola:Jakub Kanoniczak /Avia Kamionki/, Jan Franczak, Michał Zamelski /obaj AP Dąbcze/, Paweł Szumski /Polonia Środa/ i Oskar Bucikiewicz /Wielkopolska Komorniki/. Nagroda specjalna trafiła do Jakuba Przybyłka.

Kolejny turniej 11 grudnia. Zagrają zawodnicy rocznika 2012. Niebawem więcej informacji o tym turnieju.