LOSiR Sp. z o.o. wynajmie lokal pod działalność gastronomiczną lub sportowo – rekreacyjną w budynku zaplecza sanitarno – szatniowego na Stadionie Miejskim w Luboniu przy ulicy Rzecznej 2

Lokal składa się z sali wielofunkcyjnej o powierzchni ok.85 m2, aneksu kuchennego z dostępem do siły 400 v o powierzchni ok. 13 m2, dwóch toalet o powierzchniach odpowiednio 4,4 i 4,7 m2, holu o powierzchni 15 m2 i przedsionka ok. 5 m2. Łączna powierzchnia lokalu wynosi ok 127 m2. Obecnie prowadzony jest remont całego budynku zaplecza szatniowo – sanitarnego i wielkości pomieszczeń lokalu po zakończeniu prac zostaną dokładnie zinwentaryzowane i uaktualnione. Prace powinny zostać zakończone do końca lutego. Lokal posiada dwa wyjścia na wschód w stronę boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz na zachód w kierunku ulicy Rzecznej. Przed budynkiem od strony boiska znajduje się taras z wejściem do lokalu oraz pochylnią dla osób z niepełnosprawnością.  

W lokalu zainstalowane zostało energooszczędne oświetlenie, wymieniono całą instalacje ogrzewania, wodno- kanalizacyjną oraz elektryczną.

Lokal jest integralną częścią kompleksu sportowego z którego w ciągu tygodnia/łącznie z weekendami/ korzysta średnio około 800 osób. Odbywają się treningi, można korzystać nieodpłatnie z bieżni 400 metrowej.

Na obiekcie będą prowadzone w najbliższym czasie prace mające na celu zwiększenie oferty sportowo – rekreacyjnej, co wpłynie na jego atrakcyjność i powiększenie ilości osób jakie będą z niego korzystać.

Oprócz tego w weekendy są na boiskach rozgrywane regularne rozgrywki piłkarskie w ramach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, turnieje Żaków i Orlików, a na bieżni zawody lekkoatletyczne. W ciągu tygodnia na bieżni trenują grupy dzieci i dorosłych oraz wielu indywidualnie z niej korzystających biegaczy. W okresie od czerwca do września w przy obiekcie, nad Wartą funkcjonuje plaża miejska, licznie odwiedzana przez mieszkańców Lubonia. W pobliżu Stadionu Miejskiego także przebiega także bardzo uczęszczana trasa rowerowa wzdłuż Warty do Puszczykowa.   

Budynek został ocieplony, wykonany został remont dachu, zainstalowano nowoczesny system ogrzewania budynku, utwardzono i powiększono powierzchnię parkingu oraz zmodernizowany został system komunikacji.

Obiekt posiada sieć wi-fi i sieć teletechniczną. Na Stadionie Miejskim funkcjonuje system monitoringu obejmujący teren całego kompleksu sportowego oraz budynek.

W celu dokonania wizji lokalnej obiektu i złożenia oferty wynajmu prosimy o kontakt z Kierownikiem Obiektów Sportowych LOSiR Sp. z o.o. p. Markiem Giese 505 204 862 mail  – mgiese@losir.eu

WCAG