Mecze na boiskach w Luboniu zaznaczone na czerwono
Mecze wyjazdowe zaznaczone na czarno
? – do chwili publikacji terminarza nie zostały ustalone godziny meczu – będą na bieżąco aktualizowane.

LP.DataGodzinaBoiskoRodzaj rozgrywekGospodarzeGościeWynik
113-III12.00RzecznaLiga wojewódzka juniorów B1Szkoła Futbolu LubońAkademia Piotra Reissa0:1
219-III15.00SzkolnaV liga grupa 2TMS Stella LubońLechia Kostrzyń1:1
320-III12.00PniewyLiga wojewódzka juniorów B1Orły PniewySzkoła Futbolu Luboń4:2
426-III12.00Murowana GoślinaA1 Liga okręgowa juniorówConcord Murowana GoślinaLuboński KS3:3
526-III12.30SzamotułyMłodzicy D1 II liga grupa 2UKS Dwójka SzamotułyLuboński KS0:1
626-III14.00ChorzeminV liga grupa 2Orkan ChorzeminTMS Stella Luboń4:0
726-III19.00PoznańTrampkarzeAP Talenty PoznańLuboński KS4:1
826-III11.00SzkolnaC1 I liga grupa 2Szkoła Futbolu LubońWielkopolska Komorniki1:1
927-III10.00SzamotułyC2 I liga grupa 2SPN SzamotułyTMS Stella Luboń2:7
1027-III12.00RzecznaLiga wojewódzka juniorów B1Szkoła Futbolu LubońPoznańska 132:3
1102-IV10.00SzamotułyLiga wojewódzka juniorów B1SPN SzamotułySzkoła Futbolu Luboń1:6
1202-IV12.30RzecznaLiga Okręgowa juniorów A1Luboński KSHuragan Pobiedziska1:0
1502-IV13.00Dojazdowa OrlikE1 Orliki III liga grupa 7Luboński KSOrkan Konarzewozwycięstwo Lubońskiego
1302-IV15.00RzecznaKlasa A grupa 4Luboński KSWKS Owieczki3:1
1402-IV15.00SzkolnaV liga grupa 2TMS Stella LubońGKS Dopiewo1:4
1602-IV11.00CzempińE1 Orliki III liga grupa 7AS CzempinTMS Stella Luboń4:3
1702-IV18.00PrzeźmierowoKlasa B grupa 4Pluton PrzeźmierowoTMS Stella II Luboń0:4
1802-IV12.00WysogotowoD2 Młodzik III liga grupa 7Victoria WysogotowoTMS Stella Luboń4:0
1902-IV13.00KamionkiC2 II liga grupa 1Avia KamionkiTMS Stella Luboń6:1
2003-IV10.00RzecznaMłodzicy D1 II liga grupa 2Luboński KSKP Warta SierakówRywale wycofali się z rozgrywek
2103-IV10.00SzkolnaB2 Liga Okręgowa juniorów g1Szkoła Futbolu LubońNasza Dyskobolia Grodzisk2;2
2203-IV13.00SzkolnaD2 Młodzik III liga gr 5Szkoła Futbolu LubońOrlik Poznań1:1
2303-IV15.30SzkolnaC2 I liga grupa 2TMS Stella LubońUKS Dyskobolia Grodzisk6:1
2403-IV10.00RogoźnoC1 I liga grupa 2Wełna RogoźnoSzkoła Futbolu Luboń1:1
2509-IV12.00MosinaD2 Młodzik III liga grupa 7Orlik MosinaTMS Stella Luboń6:0
2609-IV10.00OwińskaA1 Liga okręgowa juniorówBłękitni OwińskaLuboński KS1:2
2709-IV12.00Kazimierz BiskupiV liga grupa 2Polonus Kazimierz BiskupiTMS Stella Luboń3:1
2810-IV10.00SzkolnaC1 I liga grupa 2Szkoła Futbolu LubońAKF Poznań6:1
2909-IV14.00RzecznaC2 II liga grupa 1Luboński KSTMS Stella Luboń2:12
3009-IV17.00SzkolnaKlasa B grupa 4TMS Stella II LubońKS Uchorowo2:2
3109-IV14.00PuszczykowoKlasa A grupa 4Las PuszczykowoLuboński KS1:1
3209-IV11.00RzecznaLiga wojewódzka juniorów B1Szkoła Futbolu LubońNielba Wągrowiec3:0
3309-IV14.00SzkolnaD2 Młodzik III liga gr 5Szkoła Futbolu LubońKS Polonia Poznań0:4
3410-IV9.30PoznańB2 Liga Okręgowa juniorów g1AP TalentySzkoła Futbolu Luboń2:4
3510-IV10.00KomornikiC2 I liga grupa 2Wielkopolska KomornikiTMS Stella Luboń3:3
3610-IV14.00WysogotowoMłodzicy D1 II liga grupa 2Victoria WysogotowoLuboński KS3:0
3709-IV11.00Dojazdowa OrlikE1 Orliki III liga grupa 7TMS Stella LubońLuboński KS2:4
3814-IV10.00RzecznaMłodzicy D1 II liga grupa 2Luboński KSWielkopolska Komorniki4:1
3914-IV12.30RzecznaA1 Liga okręgowa juniorówLuboński KSNałęcz Ostroróg6:1
4014-IV15.00RzecznaLiga wojewódzka juniorów B1Szkoła Futbolu LubońGES Poznań0:1
4114-IV12.00MiędzychodC1 I liga grupa 2Warta MiędzychodSzkoła Futbolu Luboń0:9
4216-IV15.30SzkolnaV liga grupa 2TMS Stella LubońPolanin Strzałkowo0:4
4323-IV13.00Dojazdowa OrlikE1 Orliki III liga grupa 7Luboński KSUKS Orlik Mosina6:4
4423-IV16.00SzkolnaC2 I liga grupa 2TMS Stella LubońKP Warta Sieraków12:0
4523-IVAntoninekD2 Młodzik III liga gr 5UKP Akademia Reissa AntoninekSzkoła Futbolu Lubońzespół AR się wycofał
4623-IV11.00KonarzewoE1 Orliki III liga grupa 7Orkan KonarzewoTMS Stella Luboń
4723-IV18.00PoznańB2 Liga Okręgowa juniorów g1Przemysław PoznańSzkoła Futbolu Luboń2:4
4823-IV?KiekrzKlasa B grupa 4Arka KiekrzTMS Stella II Luboń2:3
4923-IV15.00SwarzędzLiga wojewódzka juniorów B1Unia SwarzędzSzkoła Futbolu Luboń2:4
5023-IV15.00NiechanowoV liga grupa 2Pelikan NiechanowoTMS Stella Luboń1:0
5123-IV17.00PyzdryKlasa A grupa 4Warta PyzdryLuboński KS2:2
5224-IV11.00NeklaA1 Liga okręgowa juniorówPłomień NeklaLuboński KS0:4
5324-IV16.00SzkolnaC2 II liga grupa 1TMS II Stella LubońUKS Śrem9:0
30-IV16:00SzkolnaV liga grupa 2TMS Stella Luboń
Piast Kobylnica0:3
5430-IV10.00RzecznaB2 Liga Okręgowa juniorów g1Szkoła Futbolu LubońAP OSiR Lwówek4:1
5530-IV10.00SzkolnaC1 I liga grupa 2Szkoła Futbolu LubońGolnica Ryczywół7:1
561-V10.00PoznańMłodzicy D1 II liga grupa 2OTPS WinogradyLuboński KS2:4
5830-IV11.00KłeckoA1 Liga okręgowa juniorówLechita KłeckoLuboński KS1:5
5930-IV15.30PoznańLiga wojewódzka juniorów B1Akademia Reissa PoznańSzkoła Futbolu Luboń3:1
607-V10.00SkórzewoB2 Liga Okręgowa juniorów g2
Canarinhos SkórzewoSzkoła Futbolu Luboń3:2
617-V12.00Szamotuły C1 I liga grupa 2
SPN Szamotuły Szkoła Futbolu Luboń0:1
627-V15.30WysogotowoE1 Orliki III liga grupa 7
Victoria WysogotowoTMS Stella Luboń
637-V12.30RzecznaMłodzicy D1 II liga grupa 2
Luboński KSOrły Komorniki1:2
647-V15.00RzecznaKlasa A grupa 4
Luboński KS Szturm Junikowo0:5
657-V16.00SzkolnaV liga grupa 2
TMS Stella Meblorz Swarzędz0:4
667-V17.30RzecznaA1 Liga okręgowa juniorów
Luboński KS Przemysław Poznań2;2
678-V10.30CzempińE1 Orliki III liga grupa 7
AS Czempiń Luboński KS2;4
688-V10.00RzecznaC2 II liga grupa 1
LubońskiUKS Śrem3:1
698-V11.00SzkolnaKlasa B grupa 4
TMS Stella II LubońJadwiżański Poznań1;3
708-V12.30RzecznaLiga wojewódzka juniorów B1
Szkoła Futbolu Luboń Orły Pniewy3:2
718-V16.00SzkolnaC2 I liga grupa 2
TMS Stella LubońAPR Pniewy3:0
7212-V18.30Tarnowo PodgórneC2 I liga grupa 2
Tarnovia Tarnowo PodgórneTMS Stella Luboń2:5
7213-V18.00GrodziskB2 Liga Okręgowa juniorów g2

Nasza Dyskobolia DyskoboliaSzkoła Futbolu Luboń1:2
7214-V8.15PoznańMłodzicy D2 III liga grupa 5
AMP Poznań Szkoła Futbolu Luboń1:0
7314-V10.00KomornikiC1 I liga grupa 2
Wielkopolska KomornikiSzkoła Futbolu Luboń2:3
7414-V14.00StęszewV liga grupa 2
Lipno StęszewTMS Stella Luboń7:0
7514-V13.00DojazdowaE1 Orliki III liga grupa 7
Luboński KS Victoria Wysogotowo4:8
7614-V12.00Szkolna C2 I liga grupa 2
TMS Stella LubońSPN Szamotuły10:5
7714-V15.00RzecznaKlasa A grupa 4
Luboński KSPiast Łubowo0:4
7814-V17.00SzkolnaKlasa B grupa 4
TMS Stella II Luboń AP Dębiec5:0
8014-V12.00KamionkiC2 II liga grupa 1
Avia KamionkiLuboński KS2:1
8115-V10.00RzecznaMłodzicy D1 II liga grupa 2
Luboński KS UKS Dwójka Szamotuły4:0
8215-V11.00DojazdowaE1 Orliki III liga grupa 7
TMS Stella LubońUKS Orlik Mosina
8315-V12.30RzecznaA1 Liga okręgowa juniorów
Luboński KS Concordia Murowana Goślina8:0
8415-V18.00SzkolnaC2 II liga grupa 1
TMS Stella LubońAP Talenty Poznań7:1
8515-V17.00PoznańLiga wojewódzka juniorów B1
Poznańska 13Szkoła Futbolu Luboń7:0
8618-V16.30RzecznaLiga wojewódzka juniorów B1
Szkoła Futbolu LubońSPN Szamotuły6:2
8721-V11.30SzkolnaKlasa B grupa 4
TMS Stella II LubońOkoń Sapowice1:2
8821-V13.00RzecznaKlasa A grupa 4
Luboński KSMaratończyk Brzeźno1:1
8921-V16.00SzkolnaV liga grupa 2
TMS Stella LubońNasza Dyskobolia Grodzisk0:7
9021-V9.30RzecznaB2 Liga Okręgowa juniorów g2
Szkoła Futbolu LubońAP Talenty Poznań5:0
9121-V10.00KonarzewoE1 Orliki III liga grupa 7
Orkan KonarzewoLuboński KSzwycięstwo Lubońskiego
9221-V13.00PoznańMłodzicy D2 III liga grupa 5
Orlik PoznańSzkoła Futbolu Luboń10:0
9322-V10.00GrodziskC2 I liga grupa 2UKS Dyskobolia GrodziskTMS Stella Luboń2:2
9422-V11.00DojazdowaE1 Orliki III liga grupa 7
TMS Stella LubońAS Czempiń
9522-V11.30SzkolnaC1 I liga grupa 2
Szkoła Futbolu LubońWełna Rogoźno7:0
9622-V14.00PobiedziskaA1 Liga okręgowa juniorów
Huragan PobiedziskaLuboński KS5:1
9722-V16.00SzkolnaC2 II liga grupa 1
TMS Stella LubońAvia Kamionki0:2
988-VI18.15RzecznaB2 Liga Okręgowa juniorów g2
Szkoła Futbolu LubońPrzemysław Poznań
9928-V13.00DojazdowaE1 Orliki III liga grupa 7
Luboński KS TMS Stella Luboń6:2
10028-V12.30RzecznaMłodzicy D1 II liga grupa 2
Luboński KSVictoria Wysogotowo2:2
10128-V16.00SzkolnaC2 I liga grupa 2
TMS Stella LubońWielkopolska Komorniki2:5
10228-V10.00PoznańC1 I liga grupa 2
AKF Poznań Szkoła Futbolu Luboń2:1
10329-V14.00PoznańMłodzicy D2 III liga grupa 5
Polonia Poznań Szkoła Futbolu Luboń6:1
10428-V15.30PrzyprostyniaV liga grupa 2
Promień Przyprostynia TMS Stella Luboń11:3
10529-V12.00WągrowiecLiga wojewódzka juniorów B1
Nielba WągrowiecSzkoła Futbolu Luboń1:2
10629-V12.30RzecznaA1 Liga okręgowa juniorów
Luboński KSBłękitni Owińska2:3
10629-V16.00KonarzewoKlasa B grupa 4
Orkan II KonarzewoTMS Stella II Luboń0:4
10729-V16.00SzkolnaC2 II liga grupa 1
TMS Stella Luboń Luboński KS6:1
10829-V16.00PoznańKlasa A grupa 4Koziołek PoznańLuboński KS5:1
1093-VI18.30LwówekJuniorzy B2 liga okręgowaOSIR LwówekSzkoła Futbolu 1:5
1104_VI9.45PoznańLiga Wojewódzka juniorów B1GES Poznań Szkoła Futbolu Luboń7:1
1114_VI10.00KomornikiMłodzicy D1 II ligaWielkopolska KomornikiLuboński KS2:1
1124-VI11.00MosinaOrliki E1 III ligaOrlik MosinaLuboński KS3:8
1134-VI12.00OstrorógJuniorzy A1 liga okręgowaNałęcz OstrorógLuboński KS2:1
1144-VI14.00ŚremTrampkarze C2 II ligaUKS ŚremTMS Stella Luboń3:3
1154-VI17.00SzkolnaV ligaTMS Stella LubońVictoria Witkowo5:2
1165-VI10.00SzkolnaTrampkarze C1 I ligaSzkoła FutboluWarta Międzychód8:2
1175-VI11.00DojazdowaOrliki E1 III ligaTMS Stella LubońOrkan Konarzewo
1185-VI12.00FałkowoKlasa AKS FałkowoLuboński KS4:4
1195-VI12.30RzecznaTrampkarze C2 II ligaLuboński KSAP Talenty Poznań 2:2
1205-VI17.00SzkolnaKlasa BTMS Stella LubońPrzemysław II Poznań 3:0
1218-VI18.15RzecznaJuniorzy B2 I liga okręgowaSzkoła FutboluPrzemysław Poznań10:0
1229-VI15.00PoznańMłodzicy D2 III ligaOTPS WinogradySzkoła Futbolu1:9
12311-VI11.00ZłotkowoKlasa BZłoci ZłotkowoTMS Stella Luboń3:2
12411-VI13.00DojazdowaOrliki E1 III ligaLuboński KSAS Czempiń
12511-VI10.00RzecznaJuniorzy B2 I liga okręgowaSzkoła FutboluCanarinhos Skórzewo4:0
12611-VI14.00ŚremTrampkarze C2 II ligaUKS ŚremLuboński KS9:0
12711-VI16.00KonarzewoV ligaOrkan KonarzewoTMS Stella Luboń3:1
12811-VI17.00ManieczkiA klasaSparta Brodnica ManieczkiLuboński KS1:3
12912-VI9.30RzecznaLiga wojewódzka juniorów B1 Szkoła FutboluUnia Swarzędz1:5
13012-VI11.00SierakówTrampkarze C2 I ligaWarta SierakówTMS Stella Luboń4:5
13112-VI11.00DojazdowaOrliki E1 III ligaTMS Stella LubońVictoria Wysogotowo
13212-VI12.30RzecznaLiga okręgowa juniorów A1Luboński KSPłomień Nekla14:1
13318-VIWysogotowoOrlik E1 III liga grupa 7Victoria WysogotowoLuboński KS
13418-VIMosina Orlik E1 III liga grupa 7UKS Orlik MosinaTMS Stella Luboń
13518-VI12.00RyczywółTrampkarz C1 I liga grupa 2Golnica RyczywółSzkoła Futbolu Luboń2:4
13618-VI11.00SzkolnaMłodzik D2 III liga 5 grupaSzkoła Futbolu LubońAkademia Młodego Piłkarza Poznań4:2
13718-VI15.00RzecznaA-klasa grupa 4Luboński KSPogoń Książ0:0
13818-VI17.00SzkolnaV liga TMS Stella LubońGrom Plewiska1:2
13918-VI19.00Poznań Trampkarz C2 II liga grupa 1AP TalentyTMS Stella Luboń1:5
14018-VI10.00RzecznaTrampkarz C2 II liga grupa 1Luboński KSAvia Kamionki0:10
14118-VI12.30RzecznaJuniorzy A1 liga okręgowaLuboński KSLechita Kłecko9:3
14219-VI13.00Szkolna Trampkarz C2 I liga grupa 1TMS Stella Luboń Tarnovia Tarnowo Podgórne3:2
14319-VI17.00SzkolnaKlasa B 4 grupaTMS Stella LubońOdlew Poznań1:0
14420-VI17.00RzecznaMłodzik D1 II liga grupa 2Luboński KSOTPS Winogrady3:1
14525-VI10.00SzkolnaTrampkarz C1 I liga grupa 2Szkoła FutboluSPN Szamotuły3:2
14625-VIPniewyTrampkarz C2 II liga grupa 1APR PniewyTMS Stella Luboń0:3
14725-VI13.00CzerniejewoV ligaCzarni CzerniejewoTMS Stella Luboń7:0
14825-VI14.00KomornikiMłodzik D 1 II liga grupa 2Orły KomornikiLuboński KS3:1
14926-VI12.00PlewiskaKlasa B 4 grupaOrły PlewiskaTMS Stella Luboń2:1
15026-VI16.00MiłosławKlasa A 4 grupaOrlik MiłosławLuboński KS4:1
15126-VI18.00Poznań Juniorzy A1 liga okręgowaPrzemysław Poznań Luboński KS2:1

WCAG